Školení

V oblasti produktů IBM Domino & Notes se pohybuji od roku 1995. Za tuto dobu jsem nasbíral bohaté zkušenosti, které nabízím nyní i Vám v podobě poskytování služeb a školení v oblasti produktu IBM Domino & Notes.

Nabídka školení nejen pro firmy

Individuální školení

Potřebujete od každého něco a nechcete platit za témata který nevyužijete? Právě pro Vás jsou individuální workshopy, které si můžete poskládat podle své představy.

Online konzultace

Jste admin HCL Domino serveru a potřebujete poradit s konfigurací některé ze služeb serveru HCL Domino nebo konzultovat nějaký problém na serverech HCL Domino se kterým si nevíte rady? Jste uživatel a potřebujete poradit s HCL Notes? Potom právě pro Vás je určena online konzultace.

Webináře

Výše uvedené workshopy je možné řešit i jako webináře. Před objednáním webináře se spojíme a definujeme si co bude potřeba pro webinář připravit.

Na jakých verzích

Všechny výše uvedené workshopy je možné realizovat na IBM Notes & Domino verze 7, 8 nebo 9. S ohledem na skutečnost, že jsem v současné době zaměstnán na HPP, tak školení jsem schopen nabídnout pouze v omezeném počtu dní za rok.

Všechny uvedené kurzy jsou formou workshopů. Účastníci školení si tak vše hned prakticky vyzkouší a školicím počítači případně na svém vlastním notebooku.