Nabídka služeb

Nabídka služeb a její skladba se začala rýsovat v roce 1996 a postupně ji rozšiřuji a doplňuji nebo redukuji, tak abych nabízel skutečně pouze služby, které jsem schopen poskytovat v odpovídající kvalitě.

Z níže uvedeného seznamu tak v roce 2005 byly vypuštěny služby týkající se věcí kolem tvorby Lotus databází (aplikací). V té době jsem se začal věnovat pouze administrátorským záležitostem v oblasti HCL Domino & Notes a některých dalších produktů z oblasti collaboraions.

Aktuálně nabídka služeb pokrývá níže uvedené oblasti. V případě, že Vás některá nabídka zajímá, neváhejte mne kontaktovat s poptávkou. Navíc s tím jak jsem nastoupil do firmy TOTAL SERVICE a.s., jednomu z mála business partnerů HCL Software v ČR, mohu tyto služby nabídnout nejen jako OSVČ, ale nově právě i pod hlavičkou firmy TOTAL SERVICE a.s.

Konzultace, instalace a správa HCL Domino/Notes

S ohledem na dlouholeté zkušenosti ze správy HCL Domino serveru, HCL Notes klientů, podporou uživatelů a celkovou správou HCL Collaboration prostředí Vám mohu nabídnou konzultace a instalace v těchto oblastech:

 • Konzultace a návrh HCL Domino/Notes prostředí
 • Instalace a konfigurace HCL Domino serverů
 • Instalace a konfigurace HCL Notes klientů

V rámci následné správy se může jednat o činnosti zahrnující

 • Správu HCL Domino serverů
 • Vytváření a správu uživatelských účtů v prostředí HCL Domino serverů
 • Dohled nad během HCL Domino serverů
 • Instalace fixpacků na HCL Domino servery
 • Upgrade HCL Domino serverů na nové verze

Výše uvedené služby je možné realizovat i prostřednictvím TOTAL SERVICE a.a., partnera HCL Software. Pokud preferujte tuto možnost, uveďte to ve vaši poptávce.

Školení HCL Domino/Notes

Nenechte své zaměstnance tápat a dopřejte jim školení aby mohli efektivně pracovat. Školení Vám mohu nabídnout v níže uvedených oblastech (podrobnější přehled témat v samostatné sekci Školení):

 • Administrace serverů HCL Domino
 • Plánování infrastruktury a instalace serverů HCL Domino
 • Správa uživatelů na serverech HCL Domino
 • Bezpečnost v HCL Domino & Notes
 • Uživatelská školení HCL Notes klientů

Školení je možné realizovat u Vás firmě, zaměstnanci tak nebudou muset na školení nikam cestovat. V případě požadavku je možné realizovat školení i v odpoledních hodinách nebo o víkendu.

Výše uvedená školení je možné realizovat i prostřednictvím partnera HCL Software nebo prostřednictvím školicího střediska. Pokud preferujte tuto možnost, uveďte to ve vaši poptávce.

Uvedená školení je možné realizovat i online formou webináře.

Cisco Webex

Online komunikace, webináře, místnosti pro chat, videokonference to vše jsou oblasti které jsou poslední dobou stále využívanější a žádanější. Školení pro koncové uživatele a firemní správce Cisco Webex mám v nabídce již nějakou dobu. Nyní s nástupem do firmy TOTAL SERVICE vám v této oblasti mohu mohu pomoci se zajištěním trial licencí, dodáním Cisco HW pro Cisco Webex a případnou následnou podporou. Pokud patříte mezi firmy, které potřebují tuto oblast řešit, mohu Vám prostřednictvím firmy TOTAL SERVICE a.s. nabídnout konzultace, předvedení, dodání a podporu Cisco Webex pro Vaši firmu.

Na osnovu školení Cisco Webex pro koncové uživatele formou webináře se může podívat zde. Školení pro firemní správce je řešeno na základě individuální konzultace před školením kde si domluvíme požadovaná témata.

V případě zájmu mne prosím kontaktuje na firemní adresu uvedenou v kontaktech.

IBM MaaS360

Dnešní digitální a mobilní doba sebou nese fakt, že zaměstnanci používají přístup k firemnímu emailu na svých mobilních zařízení. Mnohdy tak na vlastním mobilním zařízení mohou mít citlivá data z emailových schránek a to bez jakékoli formy zabezpečení. Mobile Device Management (MDM) nebo chcete-li Enterprise Mobile Management (EMM) je řešením jak ochránit firemní data na mobilních zařízeních zaměstnanců a jedním z produktů v této oblasti je i IBM MaaS360. Mohu Vám prostřednictvím firmy TOTAL SERVICE a.s. nabídnout konzultace, předvedení, dodání a podporu IBM MaaS360 pro Vaši firmu.

V případě zájmu mne prosím kontaktuje na firemní adresu uvedenou v kontaktech.

Safetica

Ochrana citlivých dat ve firmách je oblast kterou hodně firem podceňuje. Prostřednictvím firmy TOTAL SERVICE a.s. kde v současné době pracuji, Vám mohu nabídnout konzultace, předvedení, dodání a podporu Safetica DLP pro Vaši firmu.

V případě zájmu mne prosím kontaktuje na firemní adresu uvedenou v kontaktech.

Zprostředkování dodání SW licencí

Od června 2019 jsem nastoupil do IT firmy TOTAL SERVICE a.s., která je mimo jiném partnerem firem HCL, IBM, Safetica, Cisco a dalších. Mohu Vám tedy nově nabídnout zprostředkování dodání SW licencí. Stačí pokud mi na email mhansgut@totalservice.cz zašlete poptávku na Vámi požadované licence nebo SW řešení. Vaši poptávku předám ke zpracování a následně obdržíte cenovou nabídku.

Školení rozhodčích plavání

 • Školení rozhodčích plavání III., II. a I. třídy.